Ми переконані, що останні роки виснажили кожного. Ми не виходимо на вулицю без маски і у кожного з’явився свій улюблений дезінфектор для рук. Команда Турклубу “Манівці” довго думала, як відповісти на ваш запит: “Ми хочемо Фестиваль Небу ХАЙ”, чи не піддамо ми небезпеці наших рідних? Адже ви знаєте, що ідеєю нашого фестивалю є активний і здоровий відпочинок у колі сім’ї.

Ми зважили всі За і Проти, і прийняли рішення, що Фестивалю “Небу ХАЙ” бути у 2021 році, а саме 27-28 червня. Ми змінили акценти, розширили програму, будемо дотримуватись всіх протиепідемічних заходів. 

Вартість входу на фестиваль буде символічним, і складатиме 100 грн. Деякі етапи від Манівців будуть платними за небухайчики, а деякі будуть поставлені для змагань. Згодом ми виставимо пост, де розкажемо про всі етапи фестивалю. На жаль ми змушені відмовитись від звичного концерту ввечері. Проте гарний настрій, змагання на воді, та відкритому просторі – точно стануть ліками від карантинного нудьгування.

Всі виручені кошти ми вкладемо у розвиток Соціальної Мультиспортивної школи “Манівці”, що знаходиться в с.Березина, Львівської області. 

Стань цеглинкою школи, приїжджай на Фестиваль Простору та Руху “Небу ХАЙ”!