Спортивний квест “Скарби Скарбека” діятиме впродовж двох днів – у суботу та неділю!

Правила гри прості і веселі: завдання для учасників спробувати себе у кожному конкурсі Фестивалю “Небу-ХАЙ!”. Наша мета – щоб кожен відпочив на повну, отримав заряд енергії та адреналіну!

Більше тридцяти авторських та драйвових конкурсів: бої в грязюці, сумо, купини, вільне падіння, мотузковий парк, скелелазіння, пейнтбол, біг-болл, боулінг, каякінг, решето, слеклайн, слизька гірка, слизький футбол, тир, ніндзя, зникаріус та інші.

Бавимось з 12 до 18 щодня. Призи – кожному сміливцю! Нагородження щодня! Щовечора концертно-розважальна програма – після роботи тілом – нагодувати душу!

Беріть змінний одяг! Два комплекти.

НебуХАЙ це купа нестандартних розваг і веселощів. Усі вони об’єднані у квест “Скарби Скарбека” – за участь (саме за участь, а не за перемогу) кожен учасник отримує наліпку у особисту картку. Картки з мінімум 10 наліпками візьмуть участь у розіграші подарунків від наших партнерів.

На фестивалі в рамках квесту “Скарби Скарбека” на Вас чекають як індивідуальні, так і командні забавки, доступ до них розділений за віком. Але є й такі, які доступні практично для усіх:

 • Катання на каяках – одномісних човниках з веслом (і в жилеті) для віку від “2 до 102” (просто кому від 2 до 10 – у супроводі батьків). Пам’ятайте, що тут можна трішки або повністю змокнути. Участь за 3 небухайчики.
 • Катання на SUP – це такі надувні дошки, на яких гребуть стоячи. Можна кататись самому, або пробувати возити ще когось. Тут можна або не змокнути зовсім, або навпаки – до нитки (якщо дошка втече з-під ніг). Вік від 2 до 102 (Для тих, кому від 2 до 10 – у супроводі батьків) – (участь за 5 небухайчиків)

Доступ до активностей квесту “Скарби Скарбека” “оплачується” фестивальною “валютою” – небухайчиками (курс уже 5 років незмінний 1 небухайчик = 10 грн).

Якщо Фестиваль вийде у плюс (тобто прибуток перевищить витрати) – його ми використаємо для закупівлі спорядження для Manivci canoepolo school – школи каякінгу і кануполо

У рамках квесту Скарби Скарбека буде:

 • Сплав на катамарані тривалістю 1,5-2 години Дністром у супроводі інструктора – особливих навиків не вимагаємо, це може бути навіть ваш перший сплав (але гребти таки доведеться ). Намокати тут необов’язково (уважні мають шанс замочити лише ноги), але повний комплект одягу і взуття варто захопити (про всяк випадок  Для всіх кому від 2 до 102 (Для тих, кому від 2 до 14 – у супроводі батьків). Участь за 5 небухайчиків (це така наша “валюта” зі стабільним курсом 1 до 10 грн).
 • Ніндзя – смуга перешкод, по якій треба прокрастись так, щоб не задзвеніли дзвіночки (1 небухайчик)

 

Якщо ви задували на іменинному торті (власному ) уже 6 і більше свічок, у квесті Скарби Скарбека для вас:

 • Скеледром – лазання зі страховкою (тож якщо зірветесь – просто зависнете у повітрі) – якщо долізете до вершечку, зможете роздивитись весь Фестиваль з висоти 10 метрів (участь за 3 небухайчики)
 • Бігбол – гра у волейбол великим надувним м’ячем (2 небухайчики з кожного гравця)
 • Мотузковий парк – пролізти по всіх перешкодах мотузяної траси (5 небухайчиків)
 • Решето – гра на координацію дій з іншими учасниками, адже з решета за допомогою палиць треба витягнути м”ячі (1 небухайчик з кожного гравця)
 • і ще 7 активностей (про них нижче

Участь у кожному етапі – це Ваша підтримка створення дитячої спортивної школи у Березині і наліпка у особисту картку, що наближає до можливості отримати приз.

Вище ми розповідали про забавки на Фестивалі, доступні для віку 6+, але всі вони не помістились в один пост. Тому продовжуємо продовжувати. Одже якщо вам 6 і більше, гайда на:

 • Битви на купинах – спробуйте-но збити суперника (або суперників) з платформ-купин надувною биткою (2 небухайчики з кожного гравця)
 • Слизький боулінг – спробуйте побути кулею і з розбігу збити конуси собою (2 небухайчики)
 • Тир – стрільба з пневматичних рушниць (2 небухайчики)
 • Зникаріус – пройти по смузі так, щоб не зачепив жоден із маятників (1 небухайчик)

Останній етап зі списку для тих, хто вже має у своєму резюме фото з Першого дзвоника:

 • Слизький футбол. Все просто – гра у футбол, але гравців може бути хоч 2, грати можна і без воротаря, а поле по кісточки у воді (хоча з такими зливами здається кожне поле зараз по кісточки в воді). Так от, поле невелике – бо сильно по ньому не розбіжишся, а от послизання і падіння (але м’які) та купа веселощів – гарантовані. Внесок з кожного гравця – 1 небухайчик.

І переходимо до важкої артилерії – активності для тих кому 10 і більше:

 • Сумо – гра на вибивання суперників у надувних пакетах. Оскільки пакет пом’якшує падіння – можна гамселитись і досхочу збивати одне одного, викликати на поєдинок друзів чи родичів. Єдина вимога – суперники повинні бути приблизно однієї вагової категорії (щоб все по чесному). Внесок учасників – 2 небухайчики з кожного гравця.
 • Ящики – спроба вилізти на вежу, які собі будуєш самостійно – стаєш на ящик, потім ставиш на нього наступний і якось мусиш вилізти тепер на той щойно поставлений (все це відбувається зі страховкою інструктора, тож якщо вежа впаде – безпечно зависаєш у повітрі). У цієї гри є кілька варіантів побудови вежі – цікаво, чи хтось здогадається, який найлегший? Внесок учасника – 1 небухайчик.

Пам’ятайте – кожен Ваш НебуХАЙчик – це внесок у створення спортивної школи у с. Березина!

 

Зустрінь літо в потоці енергії!